poleć nas

Kontakt

Biuro Nieruchomości Szczecin


Królowej Korony Polskiej 24


70-486 Szczecin


zachodniopomorskie

 Telefon:  91 886 61 63
Faks: 91 881 20 45
Telefon kom.: 605 686 770

szczecin@mojdom-nieruchomosci.pl

  

Biuro Nieruchomości Stargard Szczeciński


Podchorążych 37

(Budynek Roso, przy Kauflandzie)


73-110 Stargard Szczeciński
zachodniopomorskie

Telefon:  91 578 0 999 
Faks:  91 578 0 999 
Telefon kom.: 515 045 544

stargard@mojdom-nieruchomosci.pl

 

 

Agata Pulut

Agata Pulut
licencja nr: 10279
właściciel
693 700 533
agata@mojdom-nieruchomosci.pl

Krzysztof Pulut

Krzysztof Pulut
właściciel
605 686 770
krzysiek@mojdom-nieruchomosci.pl

Tomasz Kuźniak

Tomasz Kuźniak
właściciel
515 045 544
stargard@mojdom-nieruchomosci.pl

Marta Tymek

Marta Tymek
licencja nr: 15935
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Doradca ds. Kredytów
501 551 989
marta@mojdom-nieruchomosci.pl

Adrian Bury

Adrian Bury
licencja nr: 15934
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
501 548 853
adrian@mojdom-nieruchomosci.pl

Maciej  Fordon

Maciej Fordon
Makler Nieruchomości
512227652
maciej@mojdom-nieruchomosci.pl

Ariel Bratakin

Ariel Bratakin
Makler nieruchomości
+48502861060
ariel@mojdom-nieruchomosci.pl

Michał Paluch

Michał Paluch
Makler Nieruchomości
693700225
michal@mojdom-nieruchomosci.pl

Anna  Gruno

Anna Gruno
Doradca ds. Kredytów
501619105
annagruno@mojdom-nieruchomosci.pl

Aleksandra Strzelecka

Aleksandra Strzelecka
Makler Nieruchomości
501 966 503
aleksandra@mojdom-nieruchomosci.pl

Anna Taźbierska

Anna Taźbierska
Makler nieruchomości
501966507
anna@mojdom-nieruchomosci.pl

Anna Szpilewska

Anna Szpilewska
Kierownik Oddziału
508 443 306
anna.s@mojdom-nieruchomosci.pl

Łukasz Wojciechowski

Łukasz Wojciechowski
Makler Nieruchomości
508 442 743
lukasz.w@mojdom-nieruchomosci.pl


Imię Nazwisko
Email * Temat
Zapytanie*
    
* pola wymagane

koszyk

koszyk jest pusty

kontakt


nieruchomości Szczecin
Królowej Korony Polskiej 24, 70-486 Szczecin

Telefon: 91 886 61 63
Faks: 91 881 20 45
Telefon kom.: 605686770
szczecin@mojdom-nieruchomosci.pl

nieruchomości Stargard Szczeciński
Podchorążych 37, 73-110 Stargard Szczeciński

Telefon: 91-578 0 999
Faks: 91-578 0 999
Telefon kom.: 515045544
stargard@mojdom-nieruchomosci.pl

nieruchomości Police
Agenci mobilni

Telefon: 91 881 23 74
Telefon kom.: 693 700 533
police@mojdom-nieruchomosci.pl

kalkulator

Aby obliczyć orientacyjny koszt zakupu nieruchomości wpisz kwotę