Znajdź ofertę

Nieruchomość

Transakcja

Miejscowość

Dzielnica

Cena

Metraż

Ilość pokoi

Piętro

Rynek

Numer oferty

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc

Kontakt

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi ofertami kupna/sprzedaży/wynajmu nieruchomości, nabyciem taniego mieszkania, bądź otrzymaniem fachowej porady w doborze kredytu hipotecznego – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim.

Nasze biuro nieruchomości zapewnia pełne bezpieczeństwo wszystkich transakcji i fachową obsługę. Obdarzając nas zaufaniem, podejmą Państwo słuszną decyzję.

Szczecin

ul. Łabędzia 42/2
Szczecin
Tel.: 693700533
Fax: 91 881 20 45
e-mail: szczecin@mojdom-nieruchomosci.pl

Agata Pulut

Agata Pulut
właściciel


licencja: 10279
agata@mojdom-nieruchomosci.pl
tel.: 693 700 533
Krzysztof Pulut

Krzysztof Pulut
właściciel


krzysiek@mojdom-nieruchomosci.pl
tel.: 605 686 770
Anna  Gruno

Anna Gruno
Doradca ds. Kredytów


annagruno@mojdom-nieruchomosci.pl
tel.: 501619105
Monika Trela

Monika Trela
Makler Nieruchomości


licencja: 10279
monika@mojdom-nieruchomosci.pl
tel.: 502861060
Katarzyna Ryś

Katarzyna Ryś
Makler Nieruchomości


kasia@mojdom-nieruchomosci.pl
tel.: 693700225

Stargard Szczeciński

ul. Podchorążych 37
Stargard Szczeciński
Tel.: 91 578 0 999
Fax: 91 578 0 999
e-mail: stargard@mojdom-nieruchomosci.pl

Tomasz Kuźniak

Tomasz Kuźniak
właściciel


stargard@mojdom-nieruchomosci.pl
tel.: 515 045 544
Marta Tymek

Marta Tymek
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Doradca ds. Kredytów


licencja: 15935
marta@mojdom-nieruchomosci.pl
tel.: 501 551 989
Adrian Bury

Adrian Bury
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami


licencja: 15934
adrian@mojdom-nieruchomosci.pl
tel.: 501 548 853
Aleksandra Strzelecka

Aleksandra Strzelecka
Makler Nieruchomości


aleksandra@mojdom-nieruchomosci.pl
tel.: 501 966 503
Anna Taźbierska

Anna Taźbierska
Makler nieruchomości


anna@mojdom-nieruchomosci.pl
tel.: 501966507
Napisz do nas






Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.