Ofertę obsługuje...

Tomasz Kuźniak

Tomasz Kuźniak

stargard@mojdom-nieruchomosci.pl

tel.: 515 045 544

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc
[MDN71434]DOM na SPRZEDAŻ, ŻAROWO
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

369 000

pow. całkowita:
151 m2

pow. działki:
800 m2

pokoi:
4

Opis nieruchomości

Nowe Parterowe Domy energooszczędne Pod Stargardem. Ofertą sprzedaży są nowe domy energooszczędne budowane pod indywidualne zamówienie klienta. Przykładowy dom o powierzchni użytkowej 100 m2 posadowione są na działkach o powierzchni od 800 do 1200 m2. Cała przestrzeń życiowa odbywa się na poziomie parteru bez schodów i skosów i mieści salon z kuchnią i spiżarką, trzy sypialnie (w tym jedna z garderobą), dwie łazienki, hol i wiatrołap. Energooszczędność- domki budowane z najcieplejszych na rynku bloczków keramzytowych, docieplonych styropianem grafitowym o grubości 20 cm, okna pasywne trzyszybowe, dodatkowe docieplenie dachu wełną i pianą pur. Każdy dom posiada kompletne ogrzewanie podłogowe. Domy charakteryzują się bardzo niskimi kosztami ogrzewania tak jak w przypadku domów pasywnych, istnieje możliwość zamontowania pompy ciepła jak i odnawialnych źródeł energii. Lokalizacja: domy budowane są na terenach podmiejskich w Grzędzicach, Żarowie, Zieleniewie, Skalinie, Kunowie. Standard: Klienci wybierają spośród trzech wersji 1- Standard Deweloperski- pełne instalacje 2- Standard Deweloperski VIP- dodatkowo wiata na samochód, ogrodzenie, gotowa działka z polbrukami 3- Standard ,,Pod Klucz- gotowy do wprowadzenia Dodatkowe materiały,rzuty, informacje techniczne dostępne w naszym biurze. Inwestor Biuro Mój Dom Nieruchomości. Pełna galeria zdjęć na naszej stronie internetowej www.mojdom-nieruchomosci.pl Prezentowane zdjęcia ukończonych już inwestycji. Cena w zależności od wielkości działek i standardu wykończenia od 369000 pln plus 8 % VAT 399000 PLN BRUTTO.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły oferty

SymbolMDN71434 Typ nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Cena cena w innych walutach 369 000 PLNCena za m22 443,71 PLN
Cena negocjowanaTAK WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
PowiatSTARGARDZKI GminaSTARGARD
MiejscowośćŻAROWO Prawobrzeże /lewobrzeżePRAWOBRZEŻE
Pow. całkowita151,00 m2Pow. działki800,00 m2
Pow. użytkowa100,00 m2Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Typ domuWOLNOSTOJĄCY Rok budowy2017
StandardDEWELOPERSKI, Konstrukcja budynkuMUROWANA,
Typ kuchniZ OKNEM Liczba WC1
Droga dojazdowaASFALTOWA Liczba pokoi4
Źródło c.w.GAZOWY 2-OBIEGOWY, POMPA CIEPLNA, OgrzewanieC.O. PODŁOGOWE GAZOWE,
Instalacje w domu220/380, WODNA, ALARMOWA, DOMOFON, GAZOWA, INTERNETOWA, KANALIZACJA, WENTYLACJA, Forma własnościWŁASNOŚĆ
Nr Licencji15934
Oferta bezpośrednia!
W przypadku tej nieruchomości nasze biuro pobiera wynagrodzenie tylko od sprzedającego

Wyszukaj podobne oferty