Ofertę obsługuje...

Adrian Bury

Adrian Bury

licencja: 15934

adrian@mojdom-nieruchomosci.pl

tel.: 501 548 853

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc
[MDN73943]DOM na SPRZEDAŻ, GRZĘDZICE
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

325 000

pow. całkowita:
100 m2

pow. działki:
500 m2

pokoi:
4

Opis nieruchomości

Nowe bliźniaki bez prowizji w Grzędzicach pod Stargardem. Pojedynczy segment o powierzchni całkowitej z tarasami 120 m2 (użytkowej 82 m2) z przestrzenią życiową dopasowywaną pod indywidualne zapotrzebowania mieszkańców, może posiadać dwie lub trzy niezależne sypialnie, salon z otwartą kuchnią. Wybudowany w pasywnej technologii (pustak keramzytowy docieplony grafitowym styropianem o grubości 20 cm), okna trzyszybowe, dach kopertowy z niemiecką dachówką ceramiczną i drewnianą podbitką. Działki o powierzchniach od 400 do 550 m2 z gotowym tarasem, wybrukowanym podjazdem. Ogrzewanie podłogowe z nowoczesnym piecem dwuobiegowym, możliwość zamontowania kominka, pełna instalacja elektryczna z ,,siłą, instalacja wodno-kanalizacyjna i wodą miejską, posadzki gotowe, ściany z tynkami maszynowymi. Domki dostępne są w dwóch standardach: 1- Standard Deweloperski VIP 2- Standard ,,Pod Klucz Wszelkie specyfikacje techniczne, rzuty i projekty są dostępne w naszym biurze. Możliwość obejrzenia wcześniejszych inwestycji i poznania opinii naszych klientów. Dla klientów mających już swoje mieszkanie, którzy myślą o własnym wymarzonym domku przygotowaliśmy opcje rozliczenia mieszkania z obniżoną ceną. Zapraszamy na prezentacje. Inwestor Mój Dom Nieruchomości. W przypadku tej oferty klient kupujący nie płaci prowizji do biura. Cena w zależności od działki i standardu od 325000 plus 8% VAT 350000 Brutto. Wszelkie specyfikacje techniczne, rzuty i projekty są dostępne w naszym biurze. Możliwość obejrzenia wcześniejszych inwestycji i poznania opinii naszych klientów. Dostępne są tylko dwa domy. Inwestor Mój Dom Nieruchomości. W przypadku tej oferty klient kupujący nie płaci prowizji do biura. Prezentowane zdjęcia ukończonych wcześniej inwestycji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły oferty

SymbolMDN73943 Typ nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Cena cena w innych walutach 325 000 PLNCena za m23 250,00 PLN
Cena negocjowanaTAK WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
PowiatSTARGARDZKI GminaSTARGARD
MiejscowośćGRZĘDZICE Prawobrzeże /lewobrzeżePRAWOBRZEŻE
Pow. całkowita100,00 m2Pow. działki500,00 m2
Pow. użytkowa82,00 m2Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Typ domuBLIŹNIACZY Rok budowy2018
StandardDEWELOPERSKI, Konstrukcja budynkuMUROWANA,
Typ kuchniZ OKNEM Droga dojazdowaASFALTOWA
Liczba pokoi4 Źródło c.w.GAZOWY 2-OBIEGOWY,
OgrzewanieC.O. PODŁOGOWE GAZOWE, Instalacje w domu220/380, GAZOWA, INTERNETOWA, KANALIZACJA, KOMINEK, WENTYLACJA, WODNA,
Forma własnościWŁASNOŚĆ Nr Licencji15934
Oferta bezpośrednia!
W przypadku tej nieruchomości nasze biuro pobiera wynagrodzenie tylko od sprzedającego

Wyszukaj podobne oferty