Ofertę obsługuje...

Krzysztof Pulut

Krzysztof Pulut

krzysiek@mojdom-nieruchomosci.pl

tel.: 605 686 770

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc
[BON24158]

LOKAL na SPRZEDAŻ,

SZCZECIN

3 381 000

pow. całkowita:
668 m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal (dwa lokale połączone ze sobą, ale z oddzielnymi wejściami) o łącznej powierzchni 668,17m2, usytuowany na parterze i w podziemnej części kamienicy, w prestiżowym miejscu w Centrum.
Lokal na parterze mierzy sobie 301,88m2 powierzchni użytkowej, składa się z trzech sal konsumpcyjnych i bufetu od frontu, pomieszczenia zmywalni, kuchni, magazynów, wc dla personelu i dla gości, szatni pracowników, komunikacji wewnętrznej, pomieszczenia technicznego, rozdzielni i dźwigu towarowego.
Powierzchnia użytkowa przyziemia wynosi: 314,26m2 i składa sie z dwóch sal, baru, kuchni, zmywalni, magazynów podręcznych, komunikacji, sanitariatów dla klientów i personelu, szatni, wentylatorowni i pomieszczenia technicznego.
Każda z nieruchomości może stanowić odrębną i samodzielną jednostkę zarówno pod względem działalności, jak również pod względem położenia na dwóch różnych kondygnacjach. Połączenie wewnętrzne pomiędzy poziomami stanowi dźwig towarowy na zapleczu kuchennym, które mieści się na poziomie piwnic w pełnym zakresie, a na poziomie parteru ogranicza się tylko do pomieszczeń rozdzielni, zmywalni i bufetu.
Lokal może pełnić funkcję gastronomiczną o charakterze restauracji, pubu, dyskoteki z możliwością urządzania małych imprez artystycznych. Przewidziano dwa wejścia do lokalu; wyjścia ewakuacyjne istnieją na poziomie parteru i piwnic od strony zaplecza.
Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne oraz użytkowe poddasze i jest całkowicie podpiwniczony. Przedmiotowy budynek został w 2002r. przebudowany w ramach renowacji kwartału, w obrębie którego się znajduje.
Budynek usytuowany w obrębie uczęszczanych ciągów handlowych, dużej koncentracji obiektów usługowych oraz obiektów publicznych.
Unikalna sceneria gruntownie odnawianych secesyjnych kamienic przyciąga inwestorów, którzy właśnie tutaj lokalizują antykwariaty, galerie, pracownie artystów, kawiarnie, restauracje, eleganckie sklepy i reprezentacyjne biura. Niezwykły klimat tego tętniącego życiem miejsca jest tworzony przez bezpośrednie obcowanie z kulturą i sztuką. Odbywa się tu wiele festynów, koncertów, przeglądów artystycznych i innego rodzaju imprez.
Turyści licznie przybywający do Szczecina chętnie odwiedzają Deptak, aby miło spędzić czas z przyjaciółmi w ogródkach piwnych, restauracjach i kawiarniach.
W kwartale dominuje zabudowa mieszkaniowa na piętrach i mieszkaniowo- usługowa na parterach budynków.
Polecamy nieruchomość ze względu na atrakcyjność usytowania i prestiżowe miejsce, jak i z uwagi na łatwą dostepność w samym Centrum Szczecina.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły oferty

SymbolBON24158 Symbol SWO284937
Rodzaj nieruchomościLOKAL Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA Rodzaj rynkuWTÓRNY
Cena cena w innych walutach 3 381 000 PLNCena w EURO720 829 €
Cena w USD772 897 $Cena za m25 060 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
PowiatSZCZECIN GminaSZCZECIN
MiejscowośćSZCZECIN Prawobrzeże /lewobrzeżeLEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedleCENTRUM Powierzchnia całkowita668 m2
Rok budowy1938 Materiał ścianCEGŁA
ParterTAK Liczba pięter [wliczając parter]4
Nr Licencji319

Wyszukaj podobne oferty