Znajdź ofertę

Nieruchomość

Transakcja

Miejscowość

Dzielnica

Cena

Metraż

Ilość pokoi

Piętro

Rynek

Numer oferty

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc

Zgłoś co chcesz kupić

Od wielu lat zajmujemy się obrotem nieruchomościami. W naszej bazie znajdują się oferty sprzedaży mieszkań, wynajmu lokali użytkowych, sprzedaży działek, domów, hal magazynowych. Zapewniamy, iż wszystkie ogłoszenia są zweryfikowane. Służymy również profesjonalnym doradztwem oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie przebiegu transakcji. Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem działki, mieszkania, domu, lokalu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy najciekawsze oferty zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Treść oferty
Typ nieruchomości
Rodzaj transakcji
Miejscowość
Ulica
Powierzchnia (od-do)
Cena (od-do)
Dodatkowe informacje

Dane adresowe - do wiadomości biura
Imię i nazwisko *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Przepisz kod captcha
* Wypełnij wymagane pola

wyślij kopię wiadomości do mnie

Pamiętaj, że wysłanie formularza nie zobowiązuje Ciebie do podjęcia współpracy z biurem. Zgłoszenie poszukiwania ma charakter informacyjny i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo. Nie powoduje też automatycznego zamieszczania oferty na stronie internetowej.
Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.