Znajdź ofertę

Nieruchomość

Transakcja

Miejscowość

Dzielnica

Cena

Metraż

Ilość pokoi

Piętro

Rynek

Numer oferty

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc

Domy na sprzedaż w Grzędzicach, Kobylance i Morzyczynie


W naszej ofercie znajdą Państwo domy na sprzedaż na terenie Stargardu i Szczecina. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura nieruchomości. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami i przeprowadzimy Państwa przez cały proces kupna. Oferujemy domy parterowe, piętrowe i wielorodzinne.

Oferujemy zarówno nowe domy, jak i te zamieszkałe wcześniej przez inne rodziny. Oprócz wynajmu czy kupna, pomożemy ze sprzedażą domów. Do tej pory pomogliśmy klientom z Grzędzic, Kobylanki, Morzyczyna oraz Witkowa.

Zapraszamy zatem do umówienia spotkania z naszymi specjalistami. Jesteśmy do Państwa usług! Nasze biuro mieści się zarówno w Szczecinie jak i Stargardzie, ale zapraszamy również klientów z pobliskich miejscowości, takich jak Zieleniowo czy Żarowo.


Oferta sprzedaży domów w Witkowie, Zieleniewie i Żarowie


Lista naszych nieruchomości zawiera wiele domów np. w Grzędzicach, Kobylance, Morzyczynie, Witkowie, czy Zieleniewie. Klienci bardzo często szukają domów i mieszkań zlokalizowanych w mieście, ale równie często poszukują nieruchomości w spokojnych, oddalonych od centrum wsiach i małych miejscowościach.

Nowo wybudowane i istniejące już domy na obrzeżach miasta kuszą przede wszystkim wyjątkowym klimatem, własnym ogrodem lub tarasem oraz dużą przestrzenią. Dla wielu niewątpliwą zaletą będzie również brak sąsiadów za ścianą.

Przeprowadzka do takich miejsc jak m.in. Grzędzice, Kobylanka, Morzyczyn, Witkowo i Zieleniewo to dobry moment, aby zwolnić, zacząć żyć bardziej ekologicznie, cieszyć się naturą i spędzać znacznie więcej czasu na świeżym powietrzu.

W naszej ofercie znajdą Państwo nieruchomości różnicowe pod względem ceny, metrażu domu, wielkości działki, liczby pięter i sposobu wykończenia. Zapraszamy do naszego biura, a nasz zespół z pewnością pomoże wybrać wymarzony dom. Zachęcamy także do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu.

Domy
sortuj