Ofertę obsługuje...

Tomasz Kuźniak

Tomasz Kuźniak

stargard@mojdom-nieruchomosci.pl

tel.: 515 045 544

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc
[HOR20765]

Duża działka pod agroturystykę blisko Maszewa

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

1 900 000

pow. działki:
126445 m2

Opis nieruchomości

Radzanek to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Maszewo. Miejscowość położona ok. 3 km na północny zachód od Maszewa, 19 km od Goleniowa i 50 km od Szczecina.

Jest to teren po byłym folwarku należącym od 1929 roku do Pomorskiego Towarzystwa Ziemskiego. Był to zespół dworsko-parkowy z jeziorem, gorzelnią i podwórzem gospodarczym. W folwarku prowadzono browar, hodowlę koni, bydła oraz owiec.
Przepiękna nieruchomość o powierzchni 12,6445 ha, w tym 5,0218 ha to Jezioro Radzanek (w jeziorze można rekreacyjnie łowić ryby), 4,3640 ha to park z pięknym starodrzewem, 1,7454 ha to teren po zabudowaniach starej gorzelni oraz pozostałość po dworku. Resztę terenu stanowią nieużytki. Działka z jednej strony graniczy z drogą gminną, a z drugiej z rzeczką Stepnica. Na skraju działki znajduje się malowniczy kościółek.
W chwili obecnej, dworek jak i wszystkie budynki gospodarcze zostały rozebrane.

Jest to idealna nieruchomość dla inwestora poszukującego terenu do postawienia obiektu hotelowo-gastronomicznego (konferencje , wesela, imprezy okolicznościowe) czy też Domu Spokojnej Starości, na który rodzaj działalności zostały przyznane warunki zabudowy.

Uzbrojenie: woda z istniejącej sieci wodociągowej, odprowadzenie ścieków - przydomowa oczyszczalnia ścieków, odprowadzenie wód opadowych na własny teren nieutwardzony, zasilanie w energię elektryczną – przyłącze nastąpi na warunkach określonych przez operatora.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły oferty

SymbolHOR20765 Symbol SWO309080
Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA Rodzaj rynkuWTÓRNY
Cena cena w innych walutach 1 900 000 PLNCena w EURO439 850 €
Cena w USD477 280 $Cena za m215 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
PowiatGOLENIOWSKI GminaMASZEWO
MiejscowośćRADZANEK Prawobrzeże /lewobrzeżePRAWOBRZEŻE
Powierzchnia działki126 445 m²Kształt działkiNIEREGULARNY
Rodzaj działkiBUDOWLANA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Droga dojazdowaUTWARDZONA Dostępne sieciEN. ELEKTR., WODOCIĄG
Energia elektrycznaJEST Podłączony wodociągJEST
Nr Licencji2061

Wyszukaj podobne oferty