Ofertę obsługuje...

Krzysztof Pulut

Krzysztof Pulut

krzysiek@mojdom-nieruchomosci.pl

tel.: 605 686 770

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc
[PAT00951]

Pałac (w ruinie) z pięknym parkiem

990 000

pow. działki:
51183 m2

Opis nieruchomości

Obiekt pałacowy położony w Dobropolu, gmina Dobra Nowogardzka, usytuowany na działce o pow. 51000 m2. Budynek pałacowy pozbawiony zadaszenia, części murów jak również instalacji. Obok budynku pałacowego niewielki budynek gospodarczo-garażowy również do remontu. Park okalający przedmiotową nieruchomość wpisany do rejestru zabytków, zaś sam pałac podlega ochronie konserwatorskiej.
Na podstawie ostatniej decyzji o warunkach zabudowy wydano zgodę na zmianę użytkowania pałacu na funkcję mieszkalną i agroturystyki z pokojami i apartamentami w pałacu wraz z remontem budynku, zaplecza oraz zagospodarowania parku.
Przedmiotowa inwestycja miałaby obejmować zmianę funkcji pałacu, remont pomieszczeń, elewacji, komina, stolarki okiennej oraz drzwiowej, dachu oraz wszystkich instalacji z rewitalizacją parku, ścieżek spacerowych i oświetlenia.
Doskonała oferta pod inwestycję na zajazd, spa, dom spokojnej starości jak również klinikę bądź siedzibę firmy.
Ze względu na unikatowy charakter obiektu, bezpośrednie położenie przy drodze wojewódzkiej polecam i zapraszam do oglądania. Cena do negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły oferty

SymbolPAT00951 Symbol SWO97555
Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA Rodzaj rynkuWTÓRNY
Cena cena w innych walutach 990 000 PLNCena w EURO217 206 €
Cena w USD245 817 $Cena za m219 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
PowiatŁOBESKI GminaDOBRA
MiejscowośćDOBROPOLE Powierzchnia działki51 183 m2
Rodzaj działkiROLNA Nr Licencji6144

Wyszukaj podobne oferty