Znajdź ofertę

Nieruchomość

Transakcja

Miejscowość

Dzielnica

Cena

Metraż

Ilość pokoi

Piętro

Rynek

Numer oferty

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc

Domy na sprzedaż w Stargardzie - jednorodzinne oraz bliźniaki


Oferujemy sprzedaż domów na terenie Stargardu i pobliskich miejscowości. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. domy jednorodzinne wolnostojące, domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz bliźniaki. Wiemy, że proces szukania idealnego domu na własną rękę może być trudny, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy fachową i kompleksową pomoc. Pomożemy również w procesie dotyczącym kredytu hipotecznego. Nasi specjaliści przeprowadzą Państwa przez cały ten etap. Przedstawią dogodną ofertę i dopełnią wszelkich formalności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura nieruchomości.


Jakie domy na sprzedaż oferujemy?


Oferujemy zarówno sprzedaż nowych domów, jak i zamieszkałych wcześniej przez inne rodziny. Wiemy, że nasi klienci mają różne upodobania, dlatego oferujemy różnego rodzaju domy. Znajdą u nas Państwo duże posiadłości, w których pomieszczą Państwo wszystkie potrzebne rzeczy oraz stworzą ogród zgodnie z własnymi upodobaniami. Proponujemy również małe lub średnie domy, które idealnie sprostają Państwa oczekiwaniom.


Domy na osiedlu pyrzyckim


W naszej ofercie nieruchomości znajdą Państwo również domy na osiedlu pyrzyckim — największym osiedlu w Stargardzie położonym na południe od centrum miasta, przy drodze wojewódzkiej, co czyni je atrakcyjną i chętnie wybieraną lokalizacją. Na osiedlu pyrzyckim stale powstają nowe inwestycje. To obszar miasta, który doskonałe łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Dostępność do komunikacji miejskiej, licznych punktów handlowo-usługowych, obiektów sportowych, czy budynków użyteczności publicznej sprawia, że klienci często stawiają na pierwszym miejscu właśnie osiedle pyrzyckie. Nasi agenci nieruchomości pomogą znaleźć wymarzony dom w wybranej lokalizacji. Uwzględniamy wszystkie potrzeby naszych klientów i prezentujemy propozycje w największym stopniu spełniające wymagania. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć nieruchomości dopasowane m.in. pod względem: budżetu, metrażu, liczby pomieszczeń, wielkości i kształtu działki, miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.


Nasze biuro znajduje się w Stargardzie, zatem zapraszamy zarówno osoby z popularnych osiedli m.in. z osiedla pyrzyckiego,jak i pobliskich miejscowości. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem. Zapewniamy profesjonalne doradztwo.


- domy na sprzedaż
sortuj