Znajdź ofertę

Nieruchomość

Transakcja

Miejscowość

Dzielnica

Cena

Metraż

Ilość pokoi

Piętro

Rynek

Numer oferty

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc

Sprzedaż mieszkań w Stargardzie


Oferujemy sprzedaż nowych mieszkań w świetnych lokalizacjach w Stargardzie. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Nasi specjaliści zawsze podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Wiedzą, że każdy z nich ma swoje upodobania i oczekuje różnych warunków. Wysłuchamy wszelkich próśb oraz wątpliwości. Oferujemy także mieszkania na nowo powstałych osiedlach. Obiekty znajdują się w dogodnych lokalizacjach, m.in. na osiedlu Chopina. Znajdą tam również Państwo potrzebne sklepy i inne usługi. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura nieruchomości. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Mieszkania na osiedlu Chopina

Na naszej liście nieruchomości znajdą Państwo m.in. mieszkania na osiedlu Chopina. To dzielnica położona w północno-zachodniej części Stargardu. Klienci cenią ten obszar miasta przede wszystkim za dobrze rozwiniętą komunikację miejską oraz znajdujące się w pobliżu sklepy, przedszkola, szkoły, apteki. Na osiedlu Chopina znajdują się zarówno nowo wybudowane bloki mieszkalne, jak i istniejące już budynki w wysokim standardzie. Mieszkania różnicowane są pod względem powierzchni, układu, kondygnacji, czy wyposażenia.

Główne ulice na osiedlu Chopina to m.in. Paderewskiego, Moniuszki, Szymanowskiego, Chopina, Wieniawskiego. Jeśli szukają Państwo mieszkania na sprzedaż właśnie w tych lokalizacjach, to zachęcamy do obserwowania naszej oferty lub do zgłoszenia się do naszego biura nieruchomości. Chętnie przedstawimy szczegóły, odpowiemy na wszelkie pytania oraz profesjonalnie doradzimy.

Oferta nowych mieszkań w Stargardzie

Oferujemy mieszkania różnego typu. Znajdą u nas Państwo zarówno proste, małe mieszkania dla jednej osoby lub pary, a także mieszkania, w których pomieści się duża rodzina. Jeśli szukają Państwa na razie mieszkania do wynajęcia, to także zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy również domy na sprzedaż oraz pomoc w sprzedaży lokum. Udzielimy także porad związanych z kredytem hipotecznym. Pomożemy z wszelkimi formalnościami. Nasze biuro nieruchomości znajduje się w Stargardzie, ale zapraszamy również osoby z pobliskich miejscowości.

- mieszkania na sprzedaż
sortuj